Miedwiediew przewiduje III wojnę światową i rozbiór Polski w 2023 roku

Dmitrij Miedwiediew. Foto: PAP/EPA
Dmitrij Miedwiediew. Foto: PAP/EPA
REKLAMA

Były prezydent Federacji Rosyjskiej, Dmitrij Miedwiediew, podzielił się z internautami swoimi przewidywaniami na temat tego, co może wydarzyć się w 2023 roku. Moskiewski polityk wróży Polsce kiepską najbliższą przyszłość.

Wybuch trzeciej wojny światowej, nowy rozbiór Polski czy odłączenie się Teksasu od USA – to tylko niektóre ze zdarzeń, które zdaniem Dmitrija Miedwiediewa będą miały miejsce w 2023 roku.

REKLAMA

Ile będzie kosztowało paliwo w 2023 roku?

Dmitrij Miedwiediew twierdzi, że w 2023 roku cena ropy wzrośnie do 150 dolarów za baryłkę, a cena gazu przekroczy 5 tys. dol. za tysiąc metrów sześciennych.

Wielka Brytania ponownie w UE

Kolejnym ciekawym przewidywaniem Miedwiediewa jest powrót Wielkiej Brytanii do Unii Europejskiej w 2023 roku. Zdaniem moskiewskiego polityka – zaraz po tym wydarzeniu Wspólnota Europejska się rozpadnie.

Rozbiór Ukrainy przez Polskę i Węgry

„Polska i Węgry zajmą zachodnie tereny dawnej Ukrainy” – pisze w swoich mediach społecznościowych Dmitrij Miedwiediew. Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy rosyjscy politycy straszą Ukraińców tym, że Polska może zagarnąć część ich państwa.

Powstanie IV Rzesza Niemiecka

Były rosyjski prezydent twierdzi, że w 2023 roku powstanie IV Rzesza Niemiecka. Terytorium tego tworu ma objąć Niemcy oraz ich „satelitów”, czyli – zdaniem polityka – państwa takie jak: Polska, kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja, Republika Kijowska „i inne wyrzutki”.

Trzecia wojna światowa i rozbiór Polski

Były rosyjski prezydent przewiduje także, że wojna rozleje się na całą Europę, czyli de facto wybuchnie trzecia wojna światowa. Zdaniem Miedwiediewa w jej wyniku nastąpi „rozbiór Europy, w tym nowy rozbiór Polski”.

Irlandia Północna oderwie się od Wielkiej Brytanii

Miedwiediew przewiduje także rozpad wspólnoty brytyjskiej. Od Wielkiej Brytanii w 2023 roku ma się odłączyć przynajmniej jeden kraj i o dziwo nie chodzi o Szkocję. Zdaniem byłego prezydenta Federacji Rosyjskiej rozwód z Londynem weźmie Irlandia Północna, która połączy się z Republiką Irlandii.

Teksas odłączy się od USA. Elon Musk prezydentem

Miedwiediew przewiduje także, że w Stanach Zjednoczonych wybuchnie nowa wojna secesyjna. W jej wyniku od USA miałby się odłączyć Teksas.

„Teksas i Meksyk utworzą państwo związkowe” – twierdzi polityk. Prezydentem pozostałych stanów ma zostać… Elon Musk.

REKLAMA