Braun OSTRO o rządzie warszawskim: Polityka, czyniąca z Polski głównego importera imigrantów [VIDEO]

Grzegorz Braun
Grzegorz Braun. / Foto: screen YouTube
REKLAMA

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun obnażył hipokryzję rządzących, którzy usiłują legitymować się patriotycznymi frazesami. Wskazał, że aby otrzymać status „rezydenta” imigranci nie muszą nawet przejawiać chęci nauki języka polskiego. Tymczasem dziesiątki tysięcy naszych rodaków z Kazachstanu oczekują na repatriację.

– Naprawdę uważacie, że ludzie, którym chcecie nadać status rezydenta, nie muszą przejawić przynajmniej dobrej woli podjęcia nauki języka polskiego? Prowadzicie tutaj w istocie, z głupoty czy z wyrachowania, wielką operację transformacji społecznej, transformacji demograficznej – mówił Grzegorz Braun.

REKLAMA

– Jeden koniec tego kija, to jest nadumieralność i spadek liczby urodzeń. Drugi koniec to jest wasza polityka, czyniąca z Polski głównego importera, przepraszam za słowo, uchodźców, nachodźców, imigrantów, przesiedleńców – wskazał.

– Pytanie, a ile wniosków, złożonych przez naszych rodaków nielegitymujących się polskimi dokumentami, czeka na rozpatrzenie w Kazachstanie? Ile to jest wniosków? 20 tysięcy – dodał. Braunowi jednak nie dane było dokończyć, ponieważ mikrofon, tradycyjnie już, wyłączyła mu wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska.

REKLAMA