Deprawacja maluchów nie przeszła. Rząd zrezygnował z programu zachęcającego 3-latków do masturbacji

Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
REKLAMA

Lewicowe ideologie mają daleko idące konsekwencje. W hiszpańskiej Katalonii było o włos o wprowadzenia w publicznych przedszkolach zajęć zachęcających dzieci w wieku od 3 lat do masturbacji. Na ostatniej prostej zreflektowano się i program wycofano.

Program Coeduca’t, który miał być wprowadzony do publicznych przedszkoli, miał zachęcać dzieci w wieku od 3 do 6 lat do samogwałtu, a także do masturbowania przez maluchy innych kolegów ze swoich grup przedszkolnych.

REKLAMA

Program wymyśliła i prawie wdrożyła w życia odpowiedzialna za kataloński resort równouprawnienia i feminizmu Tania Verge. Ostatecznie rząd wspólnoty autonomicznej Katalonii zrezygnował z Coeduca’t. To efekt zmasowanej krytyki.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Hiszpańska Fundacja Prawników Chrześcijańskich (AEAC) zarzucała rządowi Katalonii, zdominowanemu przez separatystyczną Republikańską Lewicę Katalonii (ERC), deprawowanie dzieci.

Jesienią AEAC zwróciła się do sądu najwyższego Katalonii z wnioskiem o podjęcie środków zapobiegawczych w celu wstrzymania realizacji programu Coeduca’t.

Z partii politycznych deprawacyjny program krytykowała głównie prawicowa partia Vox. Jej członkowie przypominają, że o ile program masturbacji dla 3-latków udało się powstrzymać, o tyle od jesieni w katalońskich szkołach publicznych obowiązuje inny z szalonych programów – Consentim. W jego ramach dzieciom od 8. roku życia wyświetlane są fragmenty filmów pornograficznych. Tego na razie nie udało się powstrzymać.

REKLAMA