Bosak komentuje blokadę „Najwyższego Czasu!”: „Precz z nową komuną”

Krzysztof Bosak. / foto: PAP
Krzysztof Bosak. / foto: PAP
REKLAMA

Wiceprezes Ruchu Narodowego i szef koła Konfederacji, Krzysztof Bosak, skomentował blokadę nałożoną na portal „Najwyższego Czasu!”.

W nocy z 09.02.2023 na 10.02.2023 roku przestał działać portal NCzas.com, jedna z najstarszych stron w polskim internecie. Portal, utrzymywany głównie z wyświetlanych na nim reklam, funkcjonował z powodzeniem od ćwierć wieku.

REKLAMA

Strona „Najwyższego Czasu!” została zablokowana. Tym z Państwa, którzy czytają ten artykuł, strona wyświetla się prawidłowo, jednak większość użytkowników nie ma do niej dostępu.


Czytaj więcej: Prosty poradnik krok jak ominąć cenzurę i zwiększyć bezpieczeństwo komputera


Wszystko wskazuje na to, staliśmy się ofiarą cenzorskich zapędów rządów PiS. Nie mamy wprawdzie jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony dostawców internetu, że chodzi o działania którejś ze służb specjalnych, niemniej konsultacje z właścicielami stron, które wcześniej dotknęły podobne działania nie pozostawiają wątpliwości, że padliśmy ofiarą takiego procederu.

Blokadę portalu skomentowało już wielu publicystów i polityków. Teraz dołączył do nich także poseł Konfederacji – Krzysztof Bosak.

„Precz z nową komuną PiSu i Morawieckiego. Precz z cenzurą polityczną opozycyjnych mediów prawicowych!” – napisał narodowiec w swoich mediach społecznościowych.

Cenzura portalu „Najwyższego Czasu!”

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, Tomasz Sommer, podejrzewa, że za blokadą serwisu mogą stać polskie służby – najpewniej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Nie zamierzamy się poddawać i winnych ataku na naszą stronę zamierzamy pociągnąć do odpowiedzialność. By jednak przetrwać ten trudny okres uruchomiliśmy zbiórkę. Dzięki Państwa wpłatom będziemy mogli dalej funkcjonować.

REKLAMA