Blokada NCZAS.COM. Sommer: Wezwałem Szefa ABW do zaniechania łamania prawa [FOTO]

ABW Źródło: PAP
ABW Źródło: PAP
REKLAMA

Redaktor naczelny Najwyższego Czasu!, Tomasz Sommer, napisał do szefa Agencji Bezpieczeństwa Bezpieczeństwa ws. cenzury nałożonej na nasz portal.

W nocy z 9 na 10 lutego portal nczas.com, oficjalna witryna internetowa zarejestrowanego tytułu prasowego jakim jest tygodnik Najwyższy CZAS!, została bezprawnie zablokowana na podstawie decyzji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

REKLAMA

Redaktor naczelny pisma, Tomasz Sommer, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zwrócił się do szefa ABW w tej sprawie.

„Wezwałem Szefa ABW do zaniechania łamania prawa poprzez blokadę strony nczas.com” – napisał na Twitterze Tomasz Sommer.

„Może Szef nie wiedział, że istnieje 54 artykuł Konstytucji? To z tego pisma się dowie” – dodał dziennikarz.

Redaktor naczelny Najwyższego Czasu! udostępnił do informacji publicznej treść wysłanego do szefa ABW pisma:

Wsparcie Najwyższego Czasu!

Przypominamy, że wciąż ostoją wolności słowa pozostaje papierowy tygodnik Najwyższy Czas! (dostępny także w formie elektronicznej), którego cenzura nie dotknęła. Zachęcamy do zakupu prenumeraty, co pomoże nam przetrwać trudny czas i utratę zarobków spowodowanych blokadą ABW.

Więcej informacji można uzyskać, klikając TUTAJ. Zachęcamy także do zakupów książek w Bibliotece Wolności.

Można także wesprzeć naszą działalność, rozliczając PIT i przekazując 1,5 proc. podatku. Więcej informacji TUTAJ.

Zachęcamy przede wszystkim do wsparcia zbiórki, dzięki której będziemy mogli postawić przed sądem ludzi, którzy odpowiadają za ten skandaliczny proceder cenzorski.

REKLAMA