Blokada NCZAS.COM Bosak: Ależ to jest wymowne! [FOTO]

Poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji. Foto: PAP
Poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji. Foto: PAP
REKLAMA

Redaktor naczelny Najwyższego Czasu!, Tomasz Sommer, opublikował odpowiedź kolejnego telekomu, który na polecenie służb blokuje stronę NCzas.com. Sprawę skomentował szef koła Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego – Krzysztof Bosak.

Pani Adrianna Łojek z działu obsługi klienta sieci Play poinformowała nas w liście, że „domena nczas.com została zablokowana na podstawie wniosku jednego z uprawnionych podmiotów”.

REKLAMA

Tomasz Sommer uważa, że telekomy, który współpracują z polskimi służbami przy blokadzie portalu Najwyższego Czasu!, są współodpowiedzialne za cenzurę, ponieważ Konstytucja jej wprost zakazuje.

„Czy jeśli jakaś firma wykonuje bezprawne polecenia tajnych służb to odpowiada za spowodowane straty czy nie? Moim zdaniem oczywiście, że tak” – napisał na Twitterze prawicowy dziennikarz.

Wpis Tomasza Sommera skomentował jeden z czołowych polityków Konfederacji – poseł Krzysztof Bosak.

„Słyszycie tę ciszę ze strony prawie wszystkich dziennikarzy, kiedy pierwszy raz w III RP opozycyjne media są wprost ocenzurowane przez służby specjalne, bez żadnej podstawy prawnej? Ależ to jest wymowne! To tyle jeśli chodzi o ich gotowość do walki o wolność słowa i rządy prawa” – napisał narodowiec, udostępniając wpis redaktora naczelnego Najwyższego Czasu!.

Jak obejście państwową blokadę portalu Najwyższego Czasu!?

Dla szukających informacji jak obejść rządową blokadę i pomóc w walce o wolność słowa:

1. Instrukcję, jak ominąć blokadę ABW i przy okazji poprawić bezpieczeństwo w sieci poprzez unikanie permanentnej inwigilacji, zamieściliśmy na Facebooku (kliknij) oraz Twitterze (kliknij). Zachęcamy do podsyłania tym, którzy na stronę wejść nie mogą.
2. Pomóc w walce z wrogami wolności słowa można na trzy sposoby:
– wspierając zrzutkę na batalię sądową z ABW i dostawcami Internetu -> https://zrzutka.pl/2gm2d5
– kupując prenumeratę tygodnika „Najwyższy CZAS!”, która pozwoli nam się utrzymać w sytuacji drastycznego spadku zarobków z reklam na portalu -> PRENUMERATA
– wpłacając i/lub rozliczając 1.5 proc. z PIT na Fundację Najwyższy CZAS! -> FUNDACJA NAJWYŻSZY CZAS!

REKLAMA