Zmarła 19-letnia Polka odnaleziona na plaży w Holandii

Świeca/fot. ilustracyjne
Świeca/fot. ilustracyjne
REKLAMA

Zmarła 19-letnia Polka odnaleziona w sobotę wieczorem na plaży w pobliżu wioski Ouddorp w Holandii, poinformowała w niedzielę holenderska policja. Nie powiodła się próba reanimacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie popełniono przestępstwa.

Jak wynika z informacji przekazanej mediom przez policję, Polka oraz jej włoska przyjaciółka, wybrały się w sobotę na plażę w niewielkiej miejscowości Ouddorp. Kobiety miały tam spożywać alkohol. W pewnym momencie Włoszka zasnęła, a gdy się obudziła około godziny 21.30, zorientowała się, że jej przyjaciółka zniknęła. Kobieta zaalarmowała policję.

REKLAMA

„Po kilkugodzinnych poszukiwaniach dziewczynę znaleziono na plaży. Mężczyzna, który ją znalazł, natychmiast zadzwonił pod numer 911 i rozpoczął reanimację. Dziewczyna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, ale tam niestety zmarła” – czytamy w komunikacie.

Policja bada przyczyny zgonu, jednak ze wstępnych ustaleń, w tym tych dokonanych przez lekarza medycyny sądowej, wynika, że nie doszło do przestępstwa.

REKLAMA