Bosak: Konfederacja nie jest zainteresowana przedłużaniem systemu władzy opartego o Ziobrę, Niedzielskiego, Morawieckiego

Poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji. Foto: PAP
Poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji. Foto: PAP
REKLAMA

Konfederacja wystartuje z jednej listy wyborczej, to mogę potwierdzić – zapowiedział w rozmowie z „Super Expressem” szef koła poselskiego Konfederacji Krzysztof Bosak. Dodał, że nie widzi możliwości, by po wyborach utworzyć koalicję z PiS.

Konfederacja nie jest i nie będzie zainteresowana przedłużaniem systemu władzy opartego o Ziobrę, Niedzielskiego, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Kamińskiego. My się nie zgadzamy z tym, jak ci ludzie rządzą państwem – powiedział Bosak odnosząc się do ewentualnej koalicji z PiS.

REKLAMA

Jesteśmy od tego, żeby prawicowi wyborcy wreszcie mieli normalną prawicę, na którą mogą zagłosować, a nie produkt pseudoprawicowy realizujący program albo unijny, albo lewicowy, albo amerykański, albo ukraiński, a nie polski – dodał.

Bosak podkreślił, że nie widzi możliwości utworzenia po wyborach koalicji z PiS. Zaznaczył, że Konfederacja wystartuje z jednej listy wyborczej.

REKLAMA