„Ruch trans celuje w chrześcijan”. Tucker Carlson ostro na wizji [VIDEO]

Tucker Carlson.
Tucker Carlson. / Fot. PAP/Alamy
REKLAMA

Ruch transseksualny celuje w chrześcijan – stawia mocną tezę znany konserwatywny komentator Tucker Carlson z Fox News. To komentarz do tragicznego w skutkach zdarzenia, kiedy zmiennopłciowiec otworzył ogień w szkole chrześcijańskiej.

W ubiegłym tygodniu w amerykańskim Nashville Audrey Elizabeth Hale, 28-letnia kobieta identyfikująca się jako „trans” zastrzeliła troje dzieci i troje dorosłych.

REKLAMA

Kres morderczym instynktom zmiennopłciowca położyło dopiero przybycie policji.

Zdarzenie to jest szeroko komentowane w Stanach Zjednoczonych. W programie „Tucker Carlson Tonight” gospodarz wygłosił ostrą i dalece od poprawnej politycznie opinię, która pewnym środowiskom bardzo się nie podoba.

Ruch trans jest wymierzony w chrześcijan, także z użyciem przemocy – powiedział Carlson i dodał, że tragedia nie była „przypadkową strzelaniną”. – Ruch trans jest lustrzanym odbiciem chrześcijaństwa i dlatego jest jego naturalnym wrogiem – kontynuował.

Ideologia trans rości sobie prawo do panowania nad naturą. Z dziką pewnością wmawiają, że można zmienić tożsamość, płeć po urodzeniu. Chrześcijanie nigdy nie zgodzą się z tym stwierdzeniem, ponieważ są to moce, które według nich posiada tylko Bóg – mówił dalej.

Carlson wskazywał także, że niektórzy zwolennicy ideologii transgenderowej są „rozwścieczeni”, gdy chrześcijanie odrzucają ich przekonania. – Ludzie, którzy wierzą, że są Bogiem, nie mogą znieść, gdy przypomina się im, że nim nie są – powiedział.

Chrześcijaństwo i ortodoksja transgenderowa to całkowicie niekompatybilne teologie. Nigdy nie da się ich pogodzić. Są na kursie kolizyjnym ze sobą. Jedna ze stron prawdopodobnie będzie chciała rozlewu krwi. (W Nashville) nasze obawy zostały potwierdzone – nie gryzł się w język.

Gospodarz Fox News przywołał także jedną z odezw, w której nakłaniało zmiennopłciowców do „kupowania broni i jeśli to konieczne, używania jej” przeciwko tym, którzy nie zgadzają się z ich przekonaniami.

Carlson podkreśla jednak, że „to nie rzeczywiste zagrożenie przemocą ze strony chrześcijan inspiruje niektóre osoby transseksualne do kupowania AR-15”, mimo że media głównego nurtu forsują narrację, że osoby mające „zaburzenia płciowe” są w niebezpieczeństwie.

 

REKLAMA