Berkowicz stanie przed Komisją Etyki Poselskiej. Komu przeszkadza dobra zabawa? [VIDEO]

Konrad Berkowicz Źródło: TikTok
Konrad Berkowicz Źródło: TikTok
REKLAMA

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz pojawił się na juwenaliach krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie dobrze bawił się ze studentami. Nagranie z całego zdarzenia opublikował w Internecie. Teraz ma się nim zająć Komisja Etyki Poselskiej, bo najwidoczniej poseł nie może dobrze się bawić z młodymi ludźmi.

„Kulisy mojej interwencji na Miasteczku Studenckim AGH. Ogólne wnioski? Zabawa bardzo dobra, ale dla pełnego obrazu wyników kontrolę należy powtórzyć” – napisał na Twitterze poseł Nowej Nadziei i Konfederacji, Konrad Berkowicz. Do wpisu polityk dołączył nagranie, na którym widać, jak dobrze się bawi wraz ze studentami.

REKLAMA
@konradberkowicz Kulisy mojej interwencji na Miasteczku Studenckim AGH. Ogólne wnioski? Zabawa bardzo dobra, ale dla pełnego obrazu wyników kontrolę należy powtórzyć. #berkowicz #konfederacja #nowanadzieja #mentzen #studentlife #miasteczkostudenckieagh ♬ original sound – Konrad Berkowicz

https://twitter.com/KonradBerkowicz/status/1659895775197818881?s=20

https://twitter.com/KonradBerkowicz/status/1659641525888753672?s=20

– Kontrolujemy, czy poziom alkoholu we krwi studentów jest odpowiedni. Zobaczcie jak to wygląda – mówi w żartach na nagraniu poseł.

Niestety, nie wszystkim spodobało się to, że poseł może bawić się ze studentami. Posłanka Lewicy Paulina Matysiak zgłosiła sprawę do Komisji Etyki Poselskiej.

Teraz komisja zbada, czy „interwencja” posła Berkowicza nie powinna czasem zostać ukarana.

„Czym się różni prawak na Juwenaliach od lewaka na Juwenaliach? Prawak przychodzi z piwem, lewak z alkomatem” – skomentował sprawę na Twitterze poseł.

https://twitter.com/KonradBerkowicz/status/1661347337199837185?s=20

REKLAMA