Chcesz podarować komuś bliskiemu swoje zdjęcie? Zrób to w oryginalny sposób

Odkąd każdy nosi w kieszeni smartfon, robienie zdjęć stało się codziennością. Wiele osób poprzestaje na przechowywaniu ich w wersji cyfrowej na telefonie lub w chmurze. Tymczasem jest wiele przedmiotów, na których można utrwalić zdjęcia. Papierowe odbitki to klasyk, ale niejedyna opcja. Chcesz podarować zdjęcie komuś bliskiemu? Zobacz, na ile sposobów możesz to zrobić.

Kalendarz na ścianę lub na biurko

Kalendarze ścienne i biurowe to jedna z częściej wykorzystywanych opcji przeniesienia cyfrowych zdjęć na papier. Kalendarze ze zdjęciami idealnie nadają się do wręczenia rodzicom, dziadkom, dalszym członkom rodziny, przyjaciołom.

Plusy: Kalendarz zawsze znajduje się w widocznym miejscu.
Minusy: Nieduża liczba zdjęć.

Fotoobraz na płótnie lub szkle akrylowym

Fotoobraz śmiało może aspirować do miana nowoczesnej formy malarstwa. Wykonanie odbitki na płótnie lub szkle akrylowym zapewnia jej dłuższą żywotność, zapobiega też blaknięciu, co może się przydarzyć słabej jakości papierowym odbitkom. Fotoobrazy wykonywane są w dużych rozmiarach, co także przemawia na ich korzyść – po oprawieniu w ramki mogą cieszyć oko w domowej galerii.

Plusy: żywe kolory i duża trwałość.
Minusy: Brak.

Pudełko ze zdjęciami

To propozycja dla osób, które chcą zrobić większą liczbę odbitek i wręczyć je w elegancki sposób. Koperta lub torebka nie należą do najlepszych rozwiązań, natomiast pudełko ze zdjęciami, na wierzchu którego znajduje się jedna z odbitek, jak najbardziej tak. Dzięki takiemu rozwiązaniu prezent jest kompletny i tylko od osoby obdarowanej zależy, czy pozostawi go w takim stanie, czy też przełoży zdjęcia do albumu.

Plusy: Dopasowanie wielkości pudełka do formatu zdjęć.
Minusy: Liczba odbitek ograniczona do 100 sztuk.

Etui na smartfon

Propozycja dla osób, które nie rozstają się z telefonami i lubią oryginalne, spersonalizowane gadżety. Do wykonania takiego wykorzystuje się zarówno etui silikonowe, jak i skórzane lub drewniane. Znajdzie się też opcja dla osób, które preferują etui z klapką. Ponieważ etui robione jest na indywidualne zamówienie, można mieć pewność, że będzie unikatowe.

Plusy: Pojedynczy, spersonalizowany egzemplarz.
Minusy: Konieczność kadrowania zdjęć i wybór fotki z neutralnym tłem w miejscu, gdzie znajdują się obiektywy aparatu.

Puzzle

Bardzo oryginalny prezent zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszystko zależy od ilości puzzli i wybranego zdjęcia.

Komu wręczyć puzzle? Kochają je wszystkie dzieci i wiele osób dorosłych. Dla tych drugich puzzle Ravesnburger wyprodukowane w jednym egzemplarzu będą prawdziwą perełką w kolekcji. Maksymalna wielkość to 1500 elementów, a więc całkiem sporo.

Plusy: Puzzle są bardzo angażującym prezentem, który cieszy bez względu na wiek.
Minusy: Początkujących puzzlomaniaków może zniechęcić przedłużony czas układania.

Kubek

Kubek ze zdjęciem to pomysł nienowy, ale warto poszukać dla niego nowych odsłon. Coraz większym powodzeniem cieszą się wysokie, smukłe kubki do kawy latte ze zdjęciem, a także magiczne kubki, w których zdjęcie widać dopiero po wlaniu gorącego napoju. Do kategorii kubków zalicza się także termosy ze zdjęciami.

Plusy: Kubek to jeden z tych prezentów, który budzi wyłącznie dobre skojarzenia, tym bardziej kubek ze zdjęciem.
Minusy: ograniczone możliwości mycia w zmywarce.

Powyższa, dość krótka, lista to zaledwie najciekawsze i najczęściej powtarzające się propozycje przeniesienia zdjęć z chmury na przedmioty materialne. Więcej opcji można znaleźć na stronie: https://www.fotouslugi.pl/.