Jasnowidz Jackowski mówi o Kaczyńskim: „Jarosław rozrzutny”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas wykonywania wizji. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
REKLAMA

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem o2.pl mówił o prezesie Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławie Kaczyńskim.

Krzysztof Jackowski to mieszkający w niewielkim Człuchowie, miasteczku na granicy Kaszub i Krajny, wieszcz, który jest znany w całej Polsce. Z jego usług korzystała nawet policja podczas poszukiwań zagubionych osób. Miał on przewidzieć m.in. wojnę na Ukrainie.

REKLAMA

Teraz jasnowidz w rozmowie z portalem o2.pl mówi o tym, „na co stać Jarosława Kaczyńskiego”, jeśli chodzi o obietnice wyborcze.

– Jarosław rozrzutny. Taki dałbym mu przydomek – stwierdził wieszcz.

– Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie – dodał Jackowski.

– Ten rząd – wydawać by się mogło – dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd – ja uważam – szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki – dodał.

Jackowski przewiduje, że Kaczyński w obiecywaniu może posunąć się jeszcze dalej. – Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy – stwierdził.

PiS wygra? Jasnowidz Jackowski ocenia

– Powiedzmy, że może wprowadzić w Polsce jakiś stan. To nie oznacza oczywiście, że on to zrobi. Na razie wygląda bowiem na to, że PiS wślizgnie się do tego Sejmu, niestety chyba minimalną większością głosów – podsumował wieszcz.

REKLAMA