Korwin-Mikke o TYCH politykach Konfederacji: To będą główni kandydaci do prezydentury

Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke. / foto: PAP
REKLAMA

Współzałożyciel Konfederacji i założyciel Najwyższego Czasu!, Janusz Korwin-Mikke, twierdzi, że w przyszłości głównymi kandydatami do polskiej prezydentury będą dwaj politycy, którzy obecnie należą do Konfederacji.

Janusz Korwin-Mikke bardzo często wygłasza przewidywania, które po latach się sprawdzają. Tym razem polityk napisał na Twitterze, kto według niego będzie w przyszłości miał szanse zostać prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.

REKLAMA

Nestor polskiej prawicy uważa, że realnych kandydatów jest dwóch i obaj należą obecnie do Konfederacji. Zdaniem polityka w przyszłości Polacy będą rozważać, czy lepszym prezydentem byłby Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego czy może Sławomir Mentzen z Nowej Nadziei.

„Uważnie obserwujmy dyskusje kol.Krzysztofa Bosaka z kol.Sławomirem Mentzenem; to będą dwaj główni kandydaci do prezydentury. Przecież za 2 lata nikt normalny nie będzie chciał oddać głosu na tak pocieszne figury jak WCzc.Jarosław Kaczyński i p.Donald Tusk – lub ich nominatów!” – napisał w swoich mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke.

https://twitter.com/JkmMikke/status/1661433504838692864?s=20

Zapewne również przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi Konfederacja zorganizuje prawybory, w których kandydat narodowego skrzydła oraz szef Nowej Nadziei będą mogli się ze sobą zmierzyć.

REKLAMA