40 lat MURATORA

W 2023 roku przypada 40 rocznica powstania MURATORA. To wyjątkowa marka, która od początku swojego istnienia towarzyszy inwestorom w budowlanych zmaganiach. Prócz przygotowywanych przez nią poradników w formie drukowanej i cyfrowej, w ofercie znajdują się także zróżnicowane projekty domów. Co je wyróżnia?

Gotowe projekty domów od MURATORA - projekty.muratordom.pl
Projekt domu A105 – Nasz pomysł z kolekcji Murator, arch. Katarzyna Słupeczańska

Projekty domów od MURATORA w każdym stylu

Kolekcja na stronie https://muratorprojekty.pl to miejsce, gdzie czeka na Ciebie kilka tysięcy gotowych projektów. Znajdziesz tu zarówno małe i przytulne domy jednorodzinne, jak i okazałe kilkusetmetrowe rezydencje, które trafią w gust najbardziej wymagających inwestorów. Część koncepcji utrzymanych jest w tradycyjnym stylu, który dobrze komponuje się z każdym otoczeniem. W katalogu nie zabrakło także bardziej modernistycznych rozwiązań, takich jak kostka z płaskim dachem czy nowoczesna stodoła – które zaspokoją wymagania zwolenników minimalizmu. Wszystkie dostępne tu projekty domów są przygotowywane przez doświadczonych architektów z najlepszych pracowni. Dzięki temu umożliwiają one stworzenie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do życia – czy to dla singla i oszczędnej pary, czy bardziej zamożnej lub wieloosobowej rodziny.

Parterowe i piętrowe domy od MURATORA

W ofercie MURATORA znajdują się koncepcje o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Parterowe budynki będą doskonałym wyborem na nieco większe działki. Strefa dzienna i nocna jest w nich umieszczona na jednym poziomie, co sprzyja łatwiejszym kontaktom między domownikami i ogranicza bariery komunikacyjne. Zależy Ci na maksymalnej prywatności? Twoje wymogi spełni projekt domu z poddaszem, który cieszy się największą popularnością wśród osób planujących budowę. Na parterze zlokalizowano z nim część wspólną, natomiast na wyższej kondygnacji – zaciszne sypialnie, które umożliwią niezakłócony odpoczynek zmęczonym mieszkańcom. A może chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową? Weź pod uwagę plan obiektu piętrowego, który jest pozbawiony skosów. Choć nachylone sufity sprzyjają tworzeniu przytulnych pokoi, stanowią także pewne utrudnienie w czasie aranżacji – problematyczne dla części inwestorów.

Projekty domów z garażem, piwnicą lub lokalem usługowym

MURATOR ma na uwadze odmienne potrzeby swoich klientów. Z tego względu w jego kolekcji znajdują się projekty domów o różnych właściwościach, które zaspokoją wymagania szerokiej grupy odbiorców. Chcesz uchronić swój pojazd przed gradem oraz wsiadać do niego bez konieczności wychodzenia na mróz czy deszcz? Zwróć uwagę na koncepcje z wbudowanym garażem, wyróżniające się doskonałą funkcjonalnością i cenione przez właścicieli samochodów. Zależy Ci, by w budynku znalazła się obszerna przestrzeń do gromadzenia zapasów czy przechowywania przydatnych rzeczy? Z myślą o Twoich potrzebach powstają projekty budynków z piwnicą, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza na działkach o sporym nachyleniu terenu. A może chciałbyś prowadzić własną działalność handlową czy usługową bez konieczności codziennych dojazdów do pracy? Sprawdź projekty domów z usługą, w których część mieszkalna sąsiaduje z lokalem przeznaczonym do prowadzenia firmy.

Gotowe projekty domów od MURATORA - projekty.muratordom.pl
Projekt M253 Szczęśliwy z kolekcji Muratora, arch. Katarzyna Słupeczańska

Jeżeli czeka Cię zakup projektu domu – zapoznaj się z kolekcją MURATORA. To doświadczona marka, obecna na rynku już od 40 lat, w ofercie której znajduje się kilka tysięcy najlepszych gotowych projektów. Dzięki zróżnicowanej gamie propozycji bez trudu wytypujesz idealne dla siebie rozwiązanie, które umożliwi Ci rozpoczęcie wymarzonej budowy – z każdym dniem przybliżając Cię do wyczekiwanej przeprowadzki.