83-letni i prawie bezpłodny Al Pacino będzie tatą. Jest już trzecim bogatym partnerem 29-latki

Al Pacino Źródło: YouTube
Al Pacino Źródło: YouTube
REKLAMA

83-letni aktor Al Pacino ponownie zostanie tatą. Gwiazdor z początku nie wierzył swoje 29-letniej partnerce i kazał jej przeprowadzić testy na ojcostwo.

Al Pacino znany z takich hitów jak „Ojciec Chrzestny”, „Człowiek z Blizną”, czy „Zapach Kobiety” jest kultową postacią w Hollywood.

REKLAMA

Choć oglądając go na ekranie w starszych produkcjach widzimy młodego i przystojnego Włocha, to w rzeczywistości gwiazdor ma już 83 lata.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Jak każdy senior, tak i Al Pacino zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. Z ich powodu aktor ma być prawie bezpłodny.

Mimo to, jego 29-letnia partnerka przyszła do niego niedawno z cudownymi wieściami. Stał się cud i amerykański aktor włoskiego pochodzenia znów zostanie ojcem.

Al Pacino na pewno chciał wierzyć swojej młodziutkiej konkubinie, ale z drugiej strony musiał brać poprawkę na to, że zbliżyła się ona do niego poprzez znajomość z jego córką, a wcześniej umawiała się z 79-letnim solistą The Rolling Stones Mickiem Jaggerem, a także 61-letnim miliarderem Nikolasem Bergguenem.

Aktor kazał więc 29-letniej Noor Alfallah przeprowadzić testy DNA na ojcostwo. Niespodziewanie okazało się, że według tych badań 83-latek rzeczywiście jest tatą nienarodzonego dziecka dziewczyny.

O dziecku pary nie wiadomo wiele. Nie znamy jeszcze ani imienia, ani płci nienarodzonego dziecka. Wiadomo o nim jedno – jest kolejnym spadkobiercą nieziemsko bogatego, ale zmagającego się z kilkoma chorobami 83-letniego aktora.

REKLAMA