Były pracownik TVP zatrzymany w Sopocie. Odpowie za znęcanie się nad partnerką

Łukasz S. Były pracownik TVP Źródło: YouTube / Telewizja Republika
Łukasz S. Były pracownik TVP Źródło: YouTube / Telewizja Republika
REKLAMA

Były dziennikarz Telewizji Polskiej, Łukasz S., został zatrzymany w Sopocie i odpowie za znęcanie się nad partnerką. To mieszkaniec powiatu wejherowskiego na Kaszubach. Zanim trafił do TVP, pracował Telewizji Republice.

– Wobec 41-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego policjanci podjęli interwencję w sobotę późnym wieczorem, gdy zauważyli, że wspólnie z drugą osobą usiłują spożyć alkohol w miejscu niedozwolonym – przekazała RMF FM Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

REKLAMA

Był pracownik mediów państwowych był poszukiwany. Decyzją Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku trafił do aresztu celem odbycia zastępczej kary.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

RMF FM miało dowiedzieć się, że 41-latek podczas zatrzymania powoływał się na znajomości wśród wpływowych ludzi z obozu władzy.

W TVP S. przeprowadzał sondy uliczne dla programu „Minęła 20.”, który prowadził Michał Rachoń. W 2019 roku 41-latek z Kaszub dostał zarzuty znęcania się, fizycznego i psychicznego, nad swoją ówczesną partnerką. S. mieszkał w tamtym czasie z kobietą i jej dzieckiem.

W 2018 roku były już dziś pracownik TVP miał awanturować się w pociągu Pendolino, grozić obsłudze i także powoływać się na znajomości wśród osób z rządu.

REKLAMA