Obrzucił gwiazdora disco polo jajkami. Teraz ujawnił swe motywy [VIDEO]

Zenek Martyniuk. Zdjęcie: PAP
Zenek Martyniuk. Zdjęcie: PAP
REKLAMA

Zenek Martyniuk podczas niedawnego koncertu we Włodawie (woj. chełmskie) został obrzucony jajkami. Policja ukarała właśnie sprawcę całego zamieszania. 57-letni mężczyzna zdradził funkcjonariuszom, dlaczego tak się zachował.

„Koncertów w ciągu 30-paroletniej kariery mieliśmy bardzo dużo, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, właśnie tutaj we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami do nas na scenę. Jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem chyba kilkanaście tysięcy koncertów” – mówił rozgoryczony muzyk.

REKLAMA

54-letni gwiazdor muzyki disco polo nie krył więc oburzenia i dodał, że z powodu zamieszania grupa „straciła humor i chęć do grania”.

Powiem państwu szczerze. Chętnie bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś tam zobowiązującą i niestety, ale to będzie taki bardzo smutny koncert – wyjaśnił po chwili.

Niebawem na stronie włodawskiej policji pojawił się komunikat o ukaraniu sprawcy zamieszania. Okazał się nim 57-letni mieszkaniec Włodawy. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że obrzucił artystów jajkami, ponieważ „nie podobała mu się muzyka, która była wtedy grana”.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zakłócenia ładu i porządku publicznego, i dobrowolnie poddał się karze grzywny oraz zgodził się na środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe. Niebawem sprawa wraz z wnioskiem o ukaranie zostanie przekazana do Sądu Rejonowego we Włodawie.

Policja poinformowała również, że rzucone na scenę jajka nie trafiły żadnego z występujących muzyków.

REKLAMA