Poprowadziła konwencję Konfederacji. Teraz ma kłopoty [FOTO]

Paulina Klimek „ma problemy po występie na konwencji Konfederacji” – donosi portal salon24.pl. Sama Klimek zamieściła enigmatyczny wpis na Twitterze. Przypomnijmy, że Paulina Klimek w ostatnią sobotę czerwca prowadziła Wielką Konwencję Programową Konfederacji. Później w rozmowie z portalem gazeta.pl dziennikarka sportowa opowiedziała co nieco o swoich poglądach. – Nigdy nie kryłam się ze swoimi poglądami, … Czytaj dalej Poprowadziła konwencję Konfederacji. Teraz ma kłopoty [FOTO]