
Czy oglądacie TVP i słuchacie państwowego radia, czy też nie ma w waszym domu miejsca na „reżimówkę” – nieważne. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji domaga się pieniędzy od każdego, kto ma w domu telewizor lub radioodbiornik.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała o wysokości abonamentu RTV, którego domaga się od Polaków w 2024 roku. Stawki wynoszą: 8,70 złotych miesięcznie i 104,40 złotych za rok w przypadku radioodbiornika oraz 27,30 złotych miesięcznie lub 327,60 złotych rocznie za korzystanie z odbiornika telewizyjnego oraz radiowego.
Państwa nie obchodzi to, że w czyimś domu nie ma miejsca na „reżimówkę” – płacić trzeba. Tak samo nieważne jest to, że ktoś ma już pakiet od prywatnego dostawcy i raz już opłacił telewizję.
Dodatkowo – system jest tak skonstruowany, że nie da się posiadać telewizji i np. zrezygnować z TVP.
To jednak nie koniec. KRRiT, korzystając ze wsparcia pracowników Poczty Polskiej, zamierza masowa sprawdzać, czy Polacy mający w domu np. telewizor, opłacają abonament.
I tu ważna informacja! Nie ma obowiązku wpuszczenia takiego kontrolera do domu. Nawet jeśli ten powołuje się na legitymację.

![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)





