Chciała zemsty na swoim byłym, ale… pomyliła się

Agresywna kobieta.
Agresywna kobieta. / Fot. engin akyurt/Unsplash
REKLAMA

Pewna kobieta chciała się zemścić na swoim byłym partnerze. Uznała, że świetnym rozwiązaniem będzie zniszczenie mu samochodu. Pomyliła się jednak i zniszczyła przypadkowe auto obcej osobie. Wpadła na gorącym uczynku.

Policjanci podczas nocnego przejazdu przez gminę Lubicz nieopodal Torunia zatrzymali 31-latkę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód.

REKLAMA

Funkcjonariusze zatrzymali się i podjęli interwencję, wobec jak się okazało, 31-letniej mieszkanki gminy Obrowo. Ta nie reagowała na polecenia policjantów, była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i próbowała odejść z miejsca.

Samochód, przy którym ją zastali miał uszkodzone dwie szyby i część karoserii. Kobieta dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a następnie została przewieziona do policyjnej celi.

Policjanci przeprowadzili oględziny renault i dotarli do właściciela zdewastowanego samochodu, od którego przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Podejrzana dzień później usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Jak ustalili mundurowi, chciała zrobić na złość byłemu partnerowi i dlatego okładała samochód kamieniem. Pomyliła się jednak i wybrała auto zupełnie obcego mężczyzny.

Za popełnione przestępstwo może jej grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

REKLAMA