Czas na zmianę

Bosak & Mentzen w Olsztynie. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: tter/Konfederacja
Bosak & Mentzen w Olsztynie. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: tter/Konfederacja
REKLAMA

Do wyborów zostały niecałe trzy tygodnie. Czas na ostatnie refleksje i wnioski. Kampania wolnościowej prawicy przeżywała wzloty i upadki. O tym, czym były spowodowane, będzie czas rozmawiać po wyborach. Wydarzenia ostatnich dni pokazały jednak, że politycy Konfederacji niemal we wszystkim mieli rację.

Miejmy nadzieję, że ten obiektywny fakt spowoduje, że ostatnie tygodnie kampanii będą czasem dynamicznego zbierania wyborców. Bo teraz przecież wystarczy mówić to, co jasno widać: Konfederacja miała rację, a PiS i KO oraz ich przystawki to kłamcy i obłudnicy.

REKLAMA

Jednocześnie obecna kampania była wyjątkowo nieuczciwa. PiS, partia rządząca, zablokowała całkowicie Konfederacji dostęp do mediów publicznych. To działanie ma oczywiście charakter przestępczy, bo po to są przecież niby media publiczne, by pokazywać przekrój całego spektrum politycznego. Pseudoprawica postanowiła jednak całkowicie zablokować medialnie prawdziwą prawicę. Mało tego: psudoprawica zaczęła używać służb specjalnych w walce politycznej, blokując portal nczas.com na czas kampanii oraz napuszczając na Konfederację hejterów i farmę trolli.

Nie lepiej zachowuje się największa partia opozycyjna, czyli KO. To prezydenci miast z KO blokowali Konfederacji organizację publicznych imprez w Poznaniu, Gdańsku i innych miastach. To główny organ prasowy KO, czyli „Gazeta Wyborcza” i jej największa telewizja, czyli TVN, prowadzą stałą i bezkompromisową nagonkę i polowanie na czarownice wymierzone w Konfederację. Słowem: PiS+PO=jedno zło.

Nie miejmy wątpliwości, to jest wojna. A na wojnie nie ma czasu na uprzejmości, trzeba nieustannie strzelać argumentami, a gdy w końcu uda się wywrócić przeciwnikowi ich okrągły stolik, to nie powinno być dla pokonanych żadnej Konwencji Genewskiej. Bo oni przez długie lata udowodnili, że sami nie trzymają się żadnych zasad.

Liczę na to, że Konfederacja będzie po wyborach języczkiem u wagi. I że ta pozycja pozwoli jej na zapoczątkowanie w Polsce prawdziwych wolnościowych przemian, idących dokładnie przeciwko temu szaleństwu, w jakie pcha nas unijna i amerykańska lewica. Powtórzę więc jeszcze raz: czas na zmianę. I czas ten nadchodzi.

Po pewnych perturbacjach z terminami najbliższą jesienną Konferencję Prawicy Wolnościowej zorganizujemy 25 i 26 listopada (sobota-niedziela) w centrali SDP na ul. Foksal, czyli tam, gdzie odbyły się dwie ostatnie edycje. Będą: Stanisław Michalkiewicz, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Adam Wielomski, Roman Warszawski oraz reprezentacja nowych i starych posłów Konfederacji. Już teraz proszę sobie rezerwować czas, a w przyszłym tygodniu rozpoczynamy tradycyjną zbiórkę na koszty organizacji imprezy.

Przyszły do nas „Światy islamu” prof. Chodakiewicza i kończymy właśnie wysyłkę zamówionych egzemplarzy. A w tym roku, jeśli starczy czasu, planuję jeszcze dwie albo trzy premiery książkowe. Tradycyjną, świąteczną książkę Razprozaka oraz wielkie dzieło prof. Piotra Kowalczaka, który postanowił zmierzyć się z problematyką klimatyzmu. Jego książka ma tysiąc stron, więc nie wiem jeszcze, czy wydam ją w dwóch, czy w jednym tomie. W każdym razie jest to kompletna i szczegółowa odpowiedź na wszystkie zagadnienia, którymi od lat męczą nas klimatyczni szamani. Obiecuję, że więcej takich cegieł wydawał nie będę (przynajmniej w tym roku). A trzecia książka to będzie niespodzianka.

REKLAMA