Jeszcze nikt w Polsce tego nie zrobił. Mentzen: W ostatnich dniach kampanii zamierzam…

Sławomir Mentzen.
Sławomir Mentzen. / foto: PAP
REKLAMA

Na półmetku kampanii wyborczej szef Nowej Nadziei i współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen nie zamierza zwalniać tempa. Lider wolnościowego skrzydła prawicowej koalicja zapowiada, że wrzuca „szósty bieg”.

„W ostatnich dniach kampanii wyborczej zamierzam wrzucić szósty bieg” – informuje w swoich mediach społecznościowych Mentzen.

REKLAMA

„W czwartek 12 października zaczynam trasę Piątka z Mentzenem. W ciągu dwóch dni mam zamiar odwiedzić całą Polskę. Będę w 5 miastach dziennie, zachęcał do głosowania na listę nr 5, mówił o 5 Konfederacji, tłumaczył się z 5 Mentzena i przybijał piątki z sympatykami, którzy przyjdą na spotkania” – zapowiada polityk i przedstawia niesamowicie intensywny plan na ostatnie dni kampanii.

„Zaczynam w czwartek rano w Gdańsku. Potem Szczecin, Poznań, Łódź i Warszawa, gdzie po spotkaniu idziemy na piwo. W piątek zaczynam od Lublina, skąd lecę do Rzeszowa, Wrocławia i Katowic. Kończymy wiecem w Krakowie, po którym również idziemy na piwo, które skończy się pewnie już w trakcie ciszy wyborczej” – zapowiada polityk.

Mentzen w helikopterze. „Mam nadzieję, że kapłani walki z klimatem mi to wybaczą”

„Żeby zdążyć odwiedzić tyle miast jednego dnia, będę poruszał się helikopterem, emitując bardzo dużo CO2. Mam nadzieję, że kapłani walki z klimatem mi to wybaczą” – pisze na platformie X (dawniej Twitter) Sławomir Mentzen.

„Zapraszam na ostatnie spotkania przed wyborami! Zmobilizujmy się w te ostatnie dni kampanii. Kolejna szansa na zmianę rządu może się szybko nie pojawić! Uruchamiamy silniki i lecimy po dwucyfrowy wynik!” – dodaje na koniec polityk.

REKLAMA