
„Jednak wole po jajecznicy być w Zakopanem;)” – napisał na Twitterze Andrzej Bargiel i ruszył na narty na leśny stok. Zamieścił też filmik ze zjazdu z Kasprowego.
Z powodu zagrożenia lawinowego wysokie partie Tatr są zamknięte, ale cóż może powstrzymać człowieka, który zjechał z K2? Bargiel zamieścił na Twitterze dwa filmiki. Pierwszy pokazuje zjazd przez las, drugi – z Kasprowego.
Jest to o tyle ciekawe, że trasy na Kasprowym zostały zamknięte z powodu zagrożenia lawinowego. Wygląda jednak na to, że Bargiela nie udało się upilnować. I chyba nie tylko jego, co pokazuje stan trasy. Bo o zamieszczenie filmiku z poprzednich sezonów tego wyczynowca nie podejrzewamy.
Jednak wole po jajecznicy być w Zakopanem;)
@malopolskaPL pic.twitter.com/8CKG00h9Bt
— Andrzej Bargiel (@JedrekBargiel) 7 stycznia 2019
?@KasprowyWierch pic.twitter.com/nmXa6AQNmi
— Andrzej Bargiel (@JedrekBargiel) 7 stycznia 2019

![Skandaliczna wypowiedź Kosiniaka-Kamysza. To nie Ukraińcy mordowali Polaków. „Co ten pajac opowiada?” [VIDEO] Władysław Kosiniak-Kamysz. / foto: screen YouTube](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/05/wlasyslaw-kosiniak-kamysz-100x70.jpg)


![Zapytali Polaków o odebranie orderu Zełeńskiemu. „Wyrobione, twarde stanowisko” [SONDAŻ] Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Foto: president.gov.ua](https://nczas.com/wp-content/uploads/2022/09/wolodymyr-zelenski-prezydent-ukrainy-100x70.jpg)

![Nowa wiceminister nie wiedziała, ile jest województw. Teraz tłumaczy, na czym polega dyskryminacja kobiet. Stanowski: „Rządzą nami wariaci” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/zaneta-cwalina-sliwowska-nczas-100x70.jpg)
![UPA i żołnierze niezłomni. Skandaliczne słowa wiceministra z Polski 2050. Sommer: „Powinien wylecieć z posady natychmiast” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-szeptycki-nczas-100x70.jpg)
