
Angela Merkel może być z siebie dumna. Gwałty, morderstwa, bójki, ogólnie ubogacenie kulturowe idzie pełną parą. Z głupoty i naiwności Niemców zaczynają się śmiać nawet sami imigranci. Teraz w sieci pojawiło się nagranie jak jeden Arab opowiada dowcip o sytuacji w Niemczech i lenistwie imigrantów. To nagranie staje się hitem.
Nagranie jak arabski imigrant opowiada dowcip o niemieckim społeczeństwie i głupocie obecnych w tym kraju liberalno-lewicowych elit podbija internet. Arab na nagraniu wprost wyśmiewa się z głupoty Niemców.
Oni harują i zapracowują się by imigrant mógł na koszt podatnika balować i wypierać ich narodową kulturę. Brawo Pani Merkel, możesz być z siebie dumna. Więcej imigrantów, więcej!
Oto jaki dowcip opowiedział wesoły Arab. Niemcu słuchaj i płacz.
„Afrykański azylant chodzi po Norymberdze. Podchodzi do pierwszej napotkanej osoby i mówi „dziękuje, że mnie przyjęliście, że mogę tutaj mieszkać, mieć ubezpieczenie zdrowotne, jedzenie, dach nad głową”
A on mu odpowiada: „Ja nie jestem Niemcem tylko Albańczykiem!”
Afrykanin mówi – „O przepraszam.”
Podchodzi do kolejnej osoby o mówi: „Dziękuję za wszytko co dla mnie robicie”, a on mu na to: „Nie jestem Niemcem tylko Turkiem. Znowu „o przepraszam”.
Podchodzi do kolejnej osoby i mówi: „Dziękuje, za wszytko co dla mnie zrobiliście, że mnie przyjęliście do siebie”
A on mu na to „Nie jestem Niemcem tylko arabem”. Afrykanin wkurzony w końcu pyta. „To gdzie są wszyscy Niemcy?”
Arab patrzy w zegarek i uśmiechnięty mówi – „Pewnie w pracy”.
Niby śmieszne, ale bardziej przeraża fakt, do czego doprowadziły rządy lewicowo-liberalnych elit pt. "refugees welcome". Samowola i socjale dla imigrantów na które od 9 do 17 pracują Niemcy, Francuzi, Anglicy etc. MASAKRA pic.twitter.com/Mnb9BMvBYr
— PaulinaMarudzi 🦉 (@Wichura_) November 28, 2018
Źródło: Twitter: PaulinaMarudzi
![Tylko cztery partie w Sejmie. Konfederacja traci, Korona zyskuje, PiS goni KO [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2025/10/sejm-glosowanie-100x70.jpg)







![Miał wystąpić w Warszawie. Amerykański piosenkarz wśród ofiar katastrofy śmigłowców [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/oliver-tree-nie-zyje-ok-100x70.jpg)