
W sobotni wieczór na antenie TVP2 możemy oglądać nowe show TVP2, które prowadzi Barbara Kurdej-Szatan. W ostatnim odcinku z programem pożegnały się Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, a na zakończenie odcinka modelka powiedziała jury, co myśli o ich decyzji.
W sobotnim programie „Dance, Dance, Dance” zagrożone odpadnięciem były dwie pary, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio. Zdaniem jury to właśnie ta druga para zasłużyła na pożegnanie się z programem.
To jednak nie był koniec. Modelka, która miała pożegnać się z programem postanowiła, że tak po prostu go nie opuści. Poprosiła o mikrofon i głośno wyraziła swoją opinię na temat zachowania jury.
– Dzisiaj to nie był program o tańcu. Nie zgodziłabym się z waszymi ocenami. Klaudia była genialna. My nie jesteśmy osobami, które dzisiaj powinny odpaść – powiedziała Krupińska.
To wywołało konsternację wśród członków jury Robert Kupisz powiedział „To było bardzo nieładne” do pozostałych członków – Ewy Chodakowskiej i Idy Nowakowskiej.