Niezwykły gest ukochanego Kingi Rusin. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” ujawnia: Jeszcze nigdy nikt nie zrobił dla mnie czegoś podobnego

Kinga Rusin oraz Marek Kujawa. / foto: YouTube
Kinga Rusin oraz Marek Kujawa. / foto: YouTube
REKLAMA

W ostatnim czasie aż huczało od plotek dotyczących tego, czy Kinga Rusin weźmie kolejny ślub, wszak z Markiem Kujawą – którego poznała w Grecji – spotyka się już od ponad 8 lat. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” ujawniła, co takiego jej ukochany zrobił specjalnie dla niej.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, która w przestrzeni publicznej pojawia się od lat 90. Początkowo pracowała w TVP, a od kilkunastu lat możemy, ale na szczęście nie musimy, oglądać ją w porannych programach stacji „Dzień Dobry TVN”.

REKLAMA

Rusin od lat spotyka się z Markiem Kujawą, mężczyzną który raczej nie trafia na pierwsze strony gazet czy portali internetowych. Para poznała się lata temu podczas wakacji w Grecji, na które polecieli osobno, a z których wrócili wspólnie.

Kim jest partner gwiazdy „Dzień Dobry TVN”? – Warszawski adwokat pracujący w prestiżowej kancelarii adwokackiej Marek Kujawa & Partnerzy. Kancelaria to rodzinny interes, który kontynuuje wielopokoleniową tradycję od 60 lat – pisze o Kujawie „Super Express”.

Kiedy para się poznała, Kujawa dowiedział się jaka jest największa pasja dziennikarki. – Marek nauczył się dla mnie jeździć konno. żeby móc spędzać ze mną czas. Bardzo mi tym zaimponował. Jeszcze nigdy nikt nie zrobił dla mnie czegoś podobnego – zdradza Rusin.

Oboje gramy w tenisa, ale w tej dyscyplinie to Marek jest moim mistrzem. Ja może lepiej szosuję na nartach, ale Marek jest cudowny ponieważ nie czerpie radości z tego, że jest lepszy, tylko chce pomóc, podpowiadać i nauczyć. Bardzo mi tym imponuje, bo ja bardzo lubię rywalizację nawet z mężczyznami – mówiła w rozmowie z „Na Żywo” Rusin.

Źródło: Viva.pl/Nczas.com/Super Express/Na Żywo

REKLAMA