Redakcja Najwyższego Czasu! serdecznie zaprasza na dwie niezwykle ciekawe imprezy które odbędą się już w przyszłym tygodniu.
Pierwsza impreza jest promocją książki prof. Marka Jerzego Chodakiewicza: „O prawicy i lewicy” a odbędzie 19 czerwca (środa) w Księgarni Traffic w Warszawie, start godzina 17.00
Promocji będzie towarzyszył panel: „DLACZEGO KOMUNIZM W POLSCE NIE ZOSTAŁ ROZLICZONY” w którym prócz autora wezmą udział Tadeusz Płużański oraz Leszek Żebrowski.
Adres: Traffic Club, ul. Bracka 25 (róg Chmielnej) w Warszawie, III piątro – Kawiarnia.
Druga impreza odbędzie się 21 czerwca (piątek) też w Trafficu a będzie nią promocja książki red. Wyrostkiewicza „Absurdy postępu”, start g.18.00.
Promocję ubogaci panel w którym weźmie udział Andrzej Pilipiuk (autor sagi o Jakubie Wędrowyczu) a poprowadzi go Tomasz Sommer redaktor Naczelny Najwyższego Czasu!.
Tematem Panelu jest: „Rewolucja obyczajowa, polityczna, totalna…, czyli 142 idiotyzmy XXI wieku”
Serdecznie zapraszamy!
![„Przecież to zdrada jest”. Biejat pojawiła się w ukraińskojęzycznej TVP. Padły skandaliczne słowa o Rzezi Wołyńskiej [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/magdalena-biejat-100x70.jpg)



![Kaczyński ma problem. Tak chcą głosować Polacy. Konfederacje tuż za plecami PiS [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/02/mentzen-kaczynski-braun-kolaz-yt-ok-ok-100x70.jpg)



