
REKLAMA
Mieszkaniec Krakowa wybrał się pod wpływem alkoholu na Giewont. Był tak pijany, że na dół musiał go zabrać śmigłowiec TOPR.
Informację o zataczającym się mężczyźnie przekazali w poniedziałek turyści obawiając się, że może zrobić sobie krzywdę.
REKLAMA
Po przewiezieniu śmigłowcem TOPR na lądowisko został przebadany alkomatem przez czekający już patrol policji. Okazało się, że 55. latek „wydmuchał” 1,8 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.
– Gdy wytrzeźwieje podejmiemy dalsze decyzje – poinformował Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.
Opublikowany przez Tygodnik Podhalański Poniedziałek, 15 lipca 2019
Po nocy spędzonej w zakopiańskiej komendzie turysta uratowany pod Giewontem wyszedł na wolność.
Źródło: www.tp24.pl
REKLAMA

![Horror w Brierfield. Dziewczyna zaatakowana nożem w biały dzień. Władze i media milczą o pochodzeniu sprawcy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/briefield-atak-100x70.jpg)



![Sceny jak z gangsterskiego filmu we Wrocławiu. Imigranci uwięzili i torturowali w piwnicy dwóch 20-latków [VIDEO] Policja. Zdjęcie ilustracyjne. / Foto: Pixabay](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/08/policja-kogut-100x70.jpg)
![Biskup przyjął „błogosławieństwo” od rabina z okazji przejścia na emeryturę. Na stanowisku zastąpi go nielegalny imigrant [VIDEO+FOTO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/rabin-blogoslawienstwo-biskup-wheeling-charleston-joshua-lief-mark-brennan-nczas-100x70.jpg)
![Minuta ciszy dla Henry’ego Nowaka w Sejmie. Nie wszyscy wstali. „A może takiej Polski właśnie chcecie?” [FOTO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/sejm-henry-nowak-100x70.jpg)
![Francja. Tym razem ubogacona została seniorka w katedrze. Po brutalnym napadzie straciła złoty łańcuszek. Postawa kurii szokuje [VIDEO] Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Flickr, Mic, CC BY 2.0](https://nczas.com/wp-content/uploads/2022/01/francja_policja-100x70.jpg)