
Chinka zadźgała swojego chłopaka nożyczkami. Wcześniej ośmielił się zwrócić jej uwagę, że jest zbyt gruba by jeść lody.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę w mieście Zhumadian leżącym w chińskiej prowincji Henan. Para spacerowała w centrum handlowym.
Ponieważ tego dnia było gorąco w pewnym momencie kobieta wyraziła zainteresowanie nabyciem lodów aby się schłodzić.
– Jesteś już taka gruba, a chcesz jeszcze jeść lody? – miał według świadków powiedzieć wówczas jej poirytowany chłopak.
Kobieta zachowała początkowo spokój. Potem weszła do jednego ze sklepów i kupiła w nim nożyczki, którymi następnie zadała cztery ciosy swojemu chłopakowi.
Kiedy na miejsce zdarzenia przybyły służby medyczne chłopak leżał nieprzytomny na podłodze. Zmarł z powodu utraty krwi w drodze do szpitala.
Chinka została zatrzymana podczas próby ucieczki i oskarżona o morderstwo.
Znajomi pary ujawnili, że spotykali się od około miesiąca. Oboje mieli po 20 lat.
Źródło: shanghai.ist