
REKLAMA
Wdowa po ś.p. Pawle Adamowiczu, tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska, niedawno odebrała uhonorowanie miasta z rąk księżnej Asturii podczas elitarnej gali, która odbyła się w Oviedo. W ubiegłym tygodniu otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem był to medal „Przyjaciel Domu” pomocy społecznej. Magdalena Adamowicz wciąż spija śmietankę z działalności męża.
REKLAMA





![Nie znają umiaru. Ukraińcy znów to zrobili. Kolejny dowódca UPA uhonorowany [FOTO/VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Gudzowaty-100x70.jpg)


