
REKLAMA
Lech Wałęsa trafił do szpitala. Poinformował o tym za pomocą mediów społecznościowych, zamieszczając swoje zdjęcie. Na fotografii widać byłego prezydenta leżącego na szpitalnym łóżku.
Nie wiadomo jaki jest stan zdrowia, ani co konkretnie spowodowało konieczność udania się do szpitala. Wałęsa zamieszczoną fotografię opatrzył jednie komentarzem: „I znowu w szpitalu”.
REKLAMA
REKLAMA