
„I am Jesus Christ” to gra-symulator, w której można wcielić się w Jezusa Chrystusa. Twórcy – Polacy – umożliwią graczowi wykonywanie cudów, których Zbawiciel dokonał na Ziemi. Autorzy twierdzą, że gra ma być szansą na stworzenie chrześcijańskiego hitu i pokazanie Biblii z innej strony.
Twórcy gry twierdzą, że nie będzie ona kontrowersyjna. Wcześniej pojawiały się już podobne produkcje np. gra, w której można było toczyć bójki pomiędzy wyznawcami różnych religii albo symulator księdza oparty o najgorsze stereotypy.
Tym razem autorzy chcą, aby gra była akceptowalna przez chrześcijan, a nawet stała się jakąś nową drogą ewangelizacji – ma to być chrześcijański hit.
Fabuła gry będzie toczyć pomiędzy Chrztem Jezusa a Zmartwychwstaniem. Gracz będzie mógł dokonywać cudów, uzdrawiać, zmieniać wodę w wino i walczyć z szatanem.
Do sieci trafił już pierwszy zwiastun produkcji.

![Horror w Brierfield. Dziewczyna zaatakowana nożem w biały dzień. Władze i media milczą o pochodzeniu sprawcy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/briefield-atak-100x70.jpg)






![Biskup przyjął „błogosławieństwo” od rabina z okazji przejścia na emeryturę. Na stanowisku zastąpi go nielegalny imigrant [VIDEO+FOTO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/rabin-blogoslawienstwo-biskup-wheeling-charleston-joshua-lief-mark-brennan-nczas-100x70.jpg)