
Gwiazdor reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak i jego wieloletnia partnerka, Francuzka Celia Jaunat, wzięli ślub. Młoda para zawarła związek małżeński w Omanie. Trudno znaleźć bardziej egzotyczny kraj.
Młodym udało się zachować tajemnicę ślubu do samego końca.
Celia i Grzegorz są parą od 2010 r. Ona już wtedy była już modelką, a on rozpoczynał zawodową międzynarodową karierę. Razem weszli w dorosłe życie.
„Krycho co? Jesteśmy Krychowiakami. Najlepszy prezent świąteczny świata!!!” – napisała na Instagramie wybranka polskiego piłkarza, chwaląc się efektownym pierścionkiem zaręczynowym. „Oficjalnie jesteśmy małżeństwem. Grzegorz, życzę ci wesołych świąt i mnóstwa miłości” – dodała.
Grzegorz Krychowiak jest aktualnie piłkarzem Lokomotiwu Moskwa i jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w rosyjskiej lidze. Krychowiak jest też czołowym piłkarzem reprezentacji Polski.
Rok 2019 jest rokiem ślubów czołowych reprezentantów Polski. Oprócz Krychowiaka związki małżeńskie zawarli Krzysztof Piątek oraz Piotr Zieliński
Źródło: TVP Info




![Barbarzyński atak na środku ulicy europejskiej stolicy. Dźgał i próbował odciąć głowę. Na pomoc ruszyli postronni ludzie [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/belfast-atak-nozownika-policja-sledztwo-100x70.jpg)

![Miller OSTRO o pomocy Ukrainie. „Każdy nasz transport nie powinien odbywać się za darmo” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2025/04/Miller-100x70.jpg)

