
REKLAMA
Rośnie liczba przypadków koronawirusa w Niemczech. Jeden z pacjentów jest w stanie krytycznym.
47-letni mężczyzna w niemieckim kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia jest w stanie krytycznym po zarażeniu koronawirusem. Jego żona też znalazła się na leczeniu w szpitalu z objawami zakażenia.
W Badenii-Wirtembergii do szpitala zgłosił się 25 letni mężczyzna z objawami zbliżonymi do grypy. Trafił do izolatki. Prawdopodobnie zaraził się w trakcie podróży do Milanu we Włoszech.
REKLAMA
– Osoby pozostające w bliskim kontakcie z pacjentem będą trzymane w izolacji domowej i będą codziennie odpytane o swój stan zdrowia – zapowiedziały władze.
– Jeżeli tylko u takiej osoby pojawią się objawy, zostanie również poddana izolacji w szpitalu. – dodano.
Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Niemczech wzrosła do 18.
Źródło: DW/Reuters
REKLAMA



![Totalny odlot dziennikarza. Ostrzega przed pogromem Ukraińców w Polsce. „Jeśli tej spirali nienawiści się nie powstrzyma, to…” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/JP-100x70.jpg)

![Szokujące sceny w powiecie choszczeńskim. Imigrant z dwoma nożami groził śmiercią [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Kubanczyk-100x70.jpg)


