Są wyniki badań na obecność koronowirusa u dwóch chorych w Koszalinie

Szpital. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Pixabay
Szpital. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Pixabay
REKLAMA

Wyniki badań laboratoryjnych wykazały, że u obojga pacjentów hospitalizowanych w szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie z powodu podejrzenia infekcji wywołanej koronawirusem mamy do czynienia z grypą typu A – poinformował w czwartek rzecznik szpitala Cezary Sołowij.

Sołowij podał, że wyniki badania pod kątem koronawirusa pierwszej przyjętej do szpitala osoby – mężczyzny, który wrócił z Włoch – są ujemne.

Drugą osobą przebywającą w koszalińskim szpitalu w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem jest kobieta, która wróciła z Izraela.

REKLAMA

„Na wynik badania drugiej osoby jeszcze czekamy. Dotrze do nas zapewne dziś, najpóźniej jutro” – poinformował Sołowij.

Podał, że lekarze oceniają stan zdrowia obojga pacjentów jako dobry.

O hospitalizacji mężczyzny szpital informował w poniedziałek, a kobiety we wtorek. (PAP)

REKLAMA