Sindbad zawiesza kursy autokarów do Włoch. To ten przewoźnik przywiózł do kraju pacjenta zero

Koronawirus niszczy Włoską gospodarkę! Wpływy z turystyki niższe o 4,5 mld euro. Foto: wikimedia/ pexels
Koronawirus, Włochy/Foto: wikimedia/ pexels
REKLAMA

Firma Sindbad zawiesza kursy do Włoch. To właśnie ten przewoźnik przywiózł do Polski z Niemiec pacjenta zero.

Decyzja została podjęta w związku z komunikatami GIS-u. „Wszystkie realizowane przez naszą firmę linie z Włoch przebiegają przez obszar objęty strefą ograniczonego ruchu, w którym występuje największe zagrożenie wystąpienia wirusa Covid-19, dlatego podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu linii do dnia 3 kwietnia br” – czytamy w komunikacie jaki wydał Sindbad.

Klienci mogą albo wnieść o zwrot pieniędzy za bilet, albo zawiesić jego ważność.

REKLAMA

„Na obecną chwilę nie przewidujemy dalszych ograniczeń na pozostałych, realizowanych przez naszą spółkę liniach międzynarodowych” – podkreśla się w komunikacie.

„Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej, będziemy starali się na bieżąco przekazywać aktualne dane dotyczące realizacji połączeń do Włoch. Nie wykluczamy, że okres zawieszenia linii, w zależności od bieżącej sytuacji w tym rejonie może ulec skróceniu lub wydłużeniu” – czytamy dalej.

Źródło: Sindbad.pl

REKLAMA