W centrum Warszawy biega łoś. Trwa akcja służb [FOTO]

Łoś w parku Skaryszewskim w Warszawie. Foto: tter/@eliza_k
Łoś w parku Skaryszewskim w Warszawie. Foto: tter/@eliza_k
REKLAMA

Po parku Skaryszewskim w Warszawie biega łoś. Teren zabezpieczają funkcjonariusze stołecznej straży miejskiej, którzy czekają na łowczego – powiedział w czwartek PAP inspektor Jerzy Jabraszko z referatu prasowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Informację o łosiu biegającym po parku Skaryszewskim stołeczna straż miejska otrzymała w czwartek rano.

„Akcja cały czas się dzieje. Na miejsce wzywany jest łowczy z Lasów Miejskich” – podkreślił inspektor Jabraszko.

REKLAMA

Po odłowieniu łoś najprawdopodobniej zostanie przewieziony do Kampinoskiego Parku Narodowego. (PAP)

REKLAMA