
19-letni mężczyzna zginął po upadku z wysokości na „Darze Młodzieży”. Na miejscu prokurator wyjaśnia okoliczności wypadku.
Do zdarzenia doszło po godz. 11 w poniedziałek. Policja została powiadomiona o upadku z wysokości i śmierci 19-letniego mężczyzny przez Morską Służbę Poszukiwania i Ratownictwa SAR.
Młody mężczyzna wspiął się na maszt i z niego spadł. Podczas wypadku jednostka była 3,5 mili od portu w Gdyni.
Przed godz. 13 „Dar Młodzieży” przybił do nabrzeża w Gdyni, a na pokład weszły służby. Po 14 wyniesiono ze statku ciało.
Tragiczny wypadek na Darze Młodzieży. Morze nie wybacza najmniejszego błędu… Dziś ciepłe słowa kieruję do rodziny i bliskich zmarłego. Trzymajcie się! #DarMłodzieży #morze #wypadek #tragedia pic.twitter.com/u49aRKFOxB
— Lechosław Dzierżak (@LDzierzak) July 20, 2020
Pochodzący ze Szczecina mężczyzna odbywał praktyki na „Darze Młodzieży”. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.


![„Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Były ordynator w Szpitalu Południowym ujawnił szokujące kulisy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Jedrzejewski-100x70.jpg)
![Obie Konfederacje ze wzrostem poparcia. PiS traci, ale trzyma się mocno na drugim miejscu [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/03/mentzen-braun-kaczynski-ok-100x70.jpg)




