Syn posłanki PO pogrąży karierę matki? Złapali go z narkotykami. Miał przy sobie śmieszne ilości, ale grożą mu 3 lata więzienia bo takie mamy prawo

Syn posłanki PO pogrążył karierę matki. Złapali go z narkotykami./ Flickr
Syn posłanki PO pogrążył karierę matki. Złapali go z narkotykami./ Flickr
REKLAMA

Syn posłanki PO pogrąży karierę polityczną swojej matki? 3 października policja zatrzymała 32-letniego kierowcę Macieja M. Mężczyzna po zatrzymaniu miał zachowywać się „irracjonalnie”. Został zrewidowany, w wyniku czego znaleziono przy nim narkotyki.

Syn posłanki PO Maciej M. został zatrzymany przez policję 3 października, kiedy poruszał się Citroenem Xsara po ulicach Szczawna-Zdroju. Mężczyzna jechał samochodem bez świateł około godzinny 23.00.

REKLAMA

Czytaj też: Kolejny atak na Trumpa hitem w sieci. Eminem wulgarnie dissuje prezydenta USA a do swoich fanów mówi wprost: „Albo jesteście ze mną albo spier*****cie!” [VIDEO]

Po tym, jak policja otworzyła drzwi Citroena Xsara, miał uderzyć funkcjonariuszy zapach marihuany. Po przeszukaniu Macieja M. okazało się, że ma on przy sobie niedopalonego skręta marihuany o wadze 0,75 g.

Od mężczyzny pobrano krew do analizy, aby ustalić, czy pojazd prowadził pod wpływem narkotyku. 32-latek przyznał się, że to jego narkotyki.

Następnego dnia w czasie przeszukania mieszkania zatrzymanego, znaleziono 0,95 g białej substancji. Analiza w testerze wykazała, że to amfetamina.

Została przekazana do dalszej analizy. Maciej M. przyznał się do posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat więzienia. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna jest synem posłanki Platformy Obywatelskiej.

Matka Macieja M. jest załamana, gdyż wie, że wybryk jej syna fatalnie wpłynie na jej karierę polityczną nie tylko w kręgach Platformy.

Niektórzy mówią wręcz o tym, że w następnych wyborach jako matka zatrzymanego za posiadanie narkotyków nie będzie miała szans na powodzenie i nie znajdzie się na listach wyborczych.

Maciej M. usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Takie głupie mamy prawo, które karze ludzi nawet za pół skręta. W takich sytuacjach kierowca powinien być ukarany za jazdę pod wpływem i stworzenie zagrożenia na drodze (brak świateł o 23.00), a nie za posiadanie narkotyków.

Przeczytaj też: Premier Rajoy odrzuca możliwość negocjacji ws. Katalonii. „Nie istnieje możliwość mediacji między prawem demokratycznym a nieposłuszeństwem”

wprost.pl/ fakt.pl/ Wolność24

REKLAMA