
REKLAMA
Podczas jednej z lekcji w liceum w Jeleniej Górze uczennicy zebrało się na kichanie. Dziewczyna zrobiła to więc w maseczkę i w dłonie.
Po tym „incydencie” nauczycielka postanowiła jednak zamknąć dziewczynę w izolatce. Ostatecznie uczennica została odesłana do domu na przymusową kwarantannę.
– Regulamin mówi, żeby uczeń z objawami infekcji górnych dróg oddechowych do szkoły nie przychodził – skomentowała sprawę Anna Szydłowska-Robak, dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze.
REKLAMA
– Nauczyciel twierdził, że uczennica kicha i to nie był jeden raz. To było ostentacyjne – dodała.
Jednak pulmonolog dr Jacek Nasiłowski w Uwaga TVN podkreślał, że kichnięcie, katar czy ból gardła nie są objawami koronawirusa.
Źródła: TVN/Gazeta Wrocławska
REKLAMA

![„Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Były ordynator w Szpitalu Południowym ujawnił szokujące kulisy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Jedrzejewski-100x70.jpg)
![Obie Konfederacje ze wzrostem poparcia. PiS traci, ale trzyma się mocno na drugim miejscu [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/03/mentzen-braun-kaczynski-ok-100x70.jpg)





![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)