Komentator TVP pochwalił się Objatkowi, że zamówił za niego mszę na Jasnej Górze [FOTO]

Daniel Obajtek. / foto: Wikimedia
Daniel Obajtek. / foto: Wikimedia
REKLAMA

Lizusostwo ludzi TVP nie zna granic. Komentator TVP Info pochwalił się prezesowi Orlenu, że zamówił w jego intencji mszę na Jasnej Górze.

Daniel Obajtek od kilku dni znajduje się w centrum uwagi z powodu taśm ujawnionych przez dziennikarzy. Na nagraniach szef Orlenu klnie jak szewc i rzuca wyzwiskami pod adresem wujków, którzy dali mu pracę przed wejściem w politykę.

Ponadto opozycja wskazuje, że Obajtek miał dopuścić się złamania prawa i łączenia funkcji wójta z prowadzeniem działalności biznesowej. Na ratunek Obajtkowi rzuciły się rządowe i prorządowe media.

REKLAMA

Najnowszą odsłoną szopki jest wpis komentatora TVP Info Jacka Wrony. Wrona pochwalił się na Twitterze Obajtkowi, że zamówił w jego intencję mszę.

I to nie zwykłą. Były policjant zamówił mszę za szefa Orlenu w samym sanktuarium na Jasnej Górze.

– Pozwoliłem sobie zamówić za Pana Mszę Świętą! Pozdrawiam! Z Bogiem! – napisał pod wpisem Obajtka Wrona.

Jako dowód zamieścił kartkę z intencją na mszę zbiorową w sanktuarium na Jasnej Górze. „O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Daniela O.” – czytamy w jej treści.

Msza została zamówiona na środę 3marca o godz. 7:00. Rzecznik Jasnej Góry, o. Michał Legan pytany o odczytanie intencji uciął, że podczas mszy zbiorowej nie wszystkie intencje są odczytywane.

Źródło: NaTemat

REKLAMA