Makabryczne, publiczne samobójstwo w Zębie koło Zakopanego. Nagi mężczyzna zadźgał się nożem na głównej ulicy

zdj. ilustracyjne/foto:Flickr: Maarten Van Damme
zdj. ilustracyjne/foto:Flickr: Maarten Van Damme
REKLAMA

Na głównej ulicy Zębu koło Zakopanego doszło do makabrycznego samobójstwa. Mężczyzna szedł przez miejscowość i dźgał się nożem – podało RMF FM.

Policja otrzymała zgłoszenie, że przez Ząb idzie nagi mężczyzna i zadaje sobie ciosy nożem.

REKLAMA

Policja i pogotowie po przyjeździe na miejsce stwierdziły, że mężczyzna już nie zyje. Na miejscu pracuje prokurator.

Mężczyzna to około 30-letni mieszkaniec Zębu.

Na razie nie wiadomo dlaczego w tak okrutny sposób targnął się na swoje życie. Pojawiły się informacje, że mężczyzna leczył się wcześniej psychiatrycznie, ale ostatnio odmówił dalszej terapii.

Źródło: rmf24.pl

REKLAMA