
Od 11 lat morze w Kanadzie wyrzuca na brzeg odcięte kończyny w butach. W tym miesiącu doszło do tego po raz czternasty.
Na plaży w prowincji Kolumbia Brytyjska morze co jakiś czas od kilkunastu lat wyrzuca na plaże odcięte kończyny w butach.
Tym razem makabrycznego znaleziska dokonał spacerowicz na wyspie Gabriola. Policja podała, że odcięta kończyna należała prawdopodobnie do turysty – wywnioskowano to z rodzaju obuwia.
Pierwsza stopa została wyrzucona na plażę w 2007 roku, od tego czasu powstało wiele teorii na ten temat. Najbardziej popularne z nich zakładają: skutki tsunami, handel ludźmi i/lub organami, działanie seryjnego mordercy etc.
Policja uspokaja jednak, że te zbrodnie nie są ze sobą powiązane i została wykluczona wersja o popełnianych zbrodniach. Ciągle jednak nie wyjaśniono tej zagadki.
Warto przeczytać: Mroczne tajemnice szpitala Alder Hey, w którym zabito Alfiego Evansa. W tle „nieudane” operacje i handel dziecięcymi organami
Źródło: The New York Times








![Zapytali Polaków o odebranie orderu Zełeńskiemu. „Wyrobione, twarde stanowisko” [SONDAŻ] Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Foto: president.gov.ua](https://nczas.com/wp-content/uploads/2022/09/wolodymyr-zelenski-prezydent-ukrainy-100x70.jpg)