
Weekendowa pogoda nie zapowiada się dobrze dla wielu regionów Polski. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, będzie można w spokoju obejrzeć kolejne mecze Mistrzostw Świata.
Po kilku spokojniejszych dniach nad Polskę znów nadciągają burze. W piątek wieczorem nie powinno jeszcze padać, a temperatury będą sięgać 22-25 stopni Celsjusza.
W weekend okresy pogodnego i słonecznego nieba przeplatać się będą z chmurami. Termometry pokażą z kolei w sobotę i niedzielę 25-28 stopni Celsjusza.
W sobotę opady deszczu prognozowane są w województwach małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim i mazowieckim. Przez cały dzień ma być dość pogodnie, a zagrzmi dopiero wieczorem.
W niedzielę termometry najwyższą temperaturę pokażą we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Zielonej Górze. Tego dnia intensywne opady deszczu i burze możliwe będą w całej Polsce.
Zobacz także: Czy to jakiś paraliż? MON od lat nie potrafi zakupić helikopterów dla sił specjalnych
Źródło: wp.pl