Tak Macierewicz świętował 70 urodziny. Janniger zachwycony: półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży [VIDEO]

Antoni Macierewicz i Edmund Janniger. / fot. Twitter/Wikipedia
REKLAMA

W sobotę Antoni Macierewicz obchodził swoje 70 urodziny. Podczas imprezy w Warszawie zaprezentowano, w jakiej formie jest były Minister Obrony Narodowej. Chyba przez wzgląd na jego święto na sali rozległy się prawa.

Antoni Macierewicz, mimo już siedemdziesięciu lat na karku, ciągle pozostaje aktywny fizycznie. Podczas sobotniej imprezy w warszawskim klubie pokazano filmik, na którym widać jak Macierewicz skacze do wody.

REKLAMA

To ten właśnie skok (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży) – napisał na Twitterze Edmund Janniger, współpracownik Macierewicza, jednocześnie udostępniając nagranie.

Okazuje się, że Macierewicz trenował już w czasie pracy w MON, chyba jednak za szybko go odsunięto od kierowania resortem i nie zdążył dojść do olimpijskiej formy.

Onet i Polityka w czasie kadencji Macierewicza w resorcie obrony narodowej pisały o tym, że Macierewicz całymi nocami korzystał z obiektów żandarmerii i skakał do wody.

Źródło: gazeta.pl

REKLAMA