
Podczas serii pytań na dzisiejszym spotkaniu Paweł Kukiz wypowiedział się między innymi na temat koalicji z partią Wolność Janusza Korwin-Mikkego.
Ja się bardzo mocno nad tym zastanawiałem, ale raczej jestem na nie – zaczął Kukiz.
Choćby z tego powodu, że mamy obecnie tak specyficzną sytuację międzynarodową, w związku z tymi oskarżeniami i oszczerstwami względem Polski, że tuż przed wyborami samorządowymi Janusz Korwin-Mikke mógłby mi wyciąć jakiś numer – uważa lider Kukiz’15.
Warto przeczytać: Perspektywa współpracy ruchów wolnościowych. O obawach i warunkach koalicji Kukiz’15-Wolność
Bardzo chcę ludzi z partii Wolność, ponieważ mają bardzo wartościowych ludzi, żeby ich wpisać na listę. Ale nie stać nas na takie ryzyko, żeby występować pod wspólnym szyldem – uważa polityk.
Przyznał też, że jego ugrupowanie nie ma zbyt dużych szans samodzielnie startując w wyborach, nawet wspierając znanych lokalnie kandydatów.
Bez pieniędzy, bez struktur jest cholernie trudno przebić się przez ten PO-PiS. To, że dostaliśmy się do tego parlamentu, to już jest sukces. A z samorządami jest dużo bardziej skomplikowana sprawa – mówił Paweł Kukiz.
Czytaj także: Kukiz walczy z obłudą mainstreamu. Pokazuje zdjęcia polskich celebrytów ze swastykami. „Gdzie był wtedy TVN?”




![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)


