Janusz Korwin-Mikke: „To zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów”

Janusz Korwin-Mike. Foto; yt.com
Janusz Korwin-Mike. Foto; yt.com

W jednym z najnowszych wpisów na Facebooku Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że to zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów.

Zdaniem europosła „jak powiedział słusznie kol. Stanisław Michalkiewicz: „Nie istnieje problem islamskiej ofensywy. To chrześcijanie mają problem sami ze sobą. Problem jest po naszej stronie, nie po stronie muzułmanów. Muzułmanie zawsze tacy byli. Tyle tylko, że chrześcijanie się z nimi kiedyś bez ceregieli konfrontowali.

Nikomu nie przychodziło do głowy żadne multi-kulti, tylko po staremu „brało się szablę w dłoń i bolszewika goń!”. To chrześcijanie przestali poważnie traktować własną religię i własną cywilizację. Zaczęli nią pogardzać, no to teraz będą mieć cudzą.”

Zobacz też: Będzie spotkanie prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim. Wiemy o czym będą rozmawiać

Pamiętajmy, że za 10 lat to samo co we Francji, będzie działo się w Polsce – jeżeli dziś wpuszczą do nas 7 000 osób, jutro będzie to 70 000, a potem 700 000. Nie można dopuścić, żeby prawo europejskie miało pierwszeństwo przed polskim.

To zdrajcy z PiS, którzy podpisali Traktat Lizboński, doprowadzili do tego, że prawo europejskie ma pierwszeństwo przed polskim. Niedawno otwarcie potwierdził to v-min.SZ, p.Konrad Szymański. Teraz UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów i formalnie rzecz biorąc nie mamy tu nic do powiedzenia.

Ci ludzie powinni odpowiedzieć w wolnej Polsce za to, co zrobili. Wzywam Jarosława Kaczyńskiego, żeby przeprosił za to co zrobił, za to że zachęcał do podpisania traktatu lizbońskiego, że go ratyfikował, i za nim głosował. A potem niech nas z tego bagna wyciąga.

Przyczyną zamachów jest tolerancja dla zła i multikulti. Liczę na Państwa poparcie, by wprowadzić normalność w Polsce!”

Jan Bodakowski

partia Wolność islamskie zamachy terrorystyczne
Grafika: partia Wolność

O opiniach Janusza Korwina Mikke pisaliśmy w
Janusz Korwin-Mikke: „O tym, że za 40 lat ZUS zbankrutuje napisałem już w 1978 roku”

9 KOMENTARZE

 1. Bodakowski, znowu podpisałeś się pod wypowiedzią Nikłego.

 2. przed traktatem lizbońskim nie mówiono o projekcie odnaradawiania Europy

  • Ma Pan rację, natomiast traktat ten doprowadził do ubezwłasnowolnienia naszego Kraju. „Odnarodowienie Europy” jak ładnie Pan ten proces nazwał jest skutkiem, a podpisanie Traktatu przyczyną.

  • Mówiono. Kto chciał, ten o tym wiedział. Już wtedy J. Kaczyński był za pełną integracja w UE. Chyba był pierwszym politykiem, który chciał utworzenia armii UE.
   Inna rzeczą jest złamanie przez kilka państw Układu z Schengen.

 3. Przestań pan bredzić panie JKM. Jeśli PiS to zdrajcy to jak nazwać pozostałych?

  • Jeśli Józef Stalin był zbrodniarzem to jak nazwać Adolfa Hitlera?

   • -jeden i drugi to zbrodniarze i żaden z nich nie był lepszy ani gorszy, bo z tej wypowiedzi można wnioskować jakoby Stalin był lepszy od Hitlera

 4. Dyskusja z piszącymi tu bojówkarzami nie ma najmniejszego sensu. Ale gwoli uzasadnienia mojej oceny chciałbym napisać kilka słów. Obok na tej stronie jest inny artykuł JKM, w którym uważa, że naprawę państwa trzeba zacząć od naprawy nazw. Też nazwałem ten pomysł głupim i to, co JKM napisał tutaj, całkowicie to potwierdza. Bo JKM najwyraźniej nie rozumie znaczenia słowa zdrajca albo, jeśli świadomie chce mu nadać inne znaczenie, to postępuje, delikatnie mówiąc, nieładnie. Zdrajca, panie JKM, to ktoś, kto nagle, bez uprzedzenia i ze szkodą dla swojego obozu, diametralnie zmienia zdanie lub przechodzi do obozu przeciwnika. W przypadku PiS nic takiego nie miało miejsca. Co więcej, PiS nie mógł nie podpisać Traktatu Lizbońskiego, bo takie były oczekiwania wszystkich. Mówiąc „wszystkich” rozumiem to na sposób matematyczny, czyli wszystkich za wyjątkiem skończonej ich liczby. Ta skończona liczba to partia JKM, która wtedy miała poparcie poniżej 1%. Nawiasem mówiąc, a raczej pisząc, ludzie dlatego się do was nie garną, gdyż u was obowiązuje bezwzględne przytakiwanie JKM, co jest śmieszne i myślących ludzi od was odstrasza. Ciekawe, że o ile w większości zgadzam się z panem Michalkiewiczem, to równie często nie zgadzam się z JKM, a przecież obaj reprezentują to samo ugrupowanie. Wszyscy inni wiązali z tym traktatem duże nadzieje, a że wyszło inaczej, to już inna sprawa i do tego PiS ręki nie przykładał tylko PO oraz cała dzisiejsza totalna opozycja. Tak więc twierdzenie jakoby PiS odpowiadał za to, że powinniśmy przyjmować uchodźców i do tego jeszcze „nieograniczoną ilość” jest zwyczajnym kłamstwem.
  P.S. Bojówkarzy informuję, że nie twierdzę jakoby podpisanie traktatu przez PiS było słuszne, wyjaśniam tylko okoliczności. W życiu często tak bywa, że o słuszności lub nie takiego czy innego postępku przekonujemy się dopiero po jakimś czasie.

Comments are closed.