Burza w sieci po ostatnim odcinku „South Park”. Czy Trump nazwał Kaczyńskiego „polskim karłem” i sugerował jego homoseksualizm? [VIDEO]

„Polski karzeł”, „pedał”, „upośledzony umysłowo” – takie słowa padają najnowszym odcinku animowanego „South Park”, w którym Donald Trump obraża polskiego polityka – najprawdopodobniej Jarosława Kaczyńskiego.

Scena, która wzburzyła internautów, trwa 15 sekund. Widać na niej, jak Donald Trump rozmawia w niej przez telefon z politykiem, kogo nazywa „pedałem” (faggot), „polskim karłem” (polish midget) i „upośledzonym umysłowo” (retard). Sugeruje też, iż rozmówca mógłby go polizać w bardzo intymne okolice.

Aluzje do wzrostu i narodowości sugerują wyraźnie, że rozmówcą jest Kaczyński. Nihilistyczny „South Park” wyśmiewał dotąd wszystko, jednak po wyborze Trumpa skręcił mocno w lewo. Brutalny język w ustach prezydenta USA ma sugerować, że posługuje się on nim także w kontaktach z politykami zaprzyaźnionych krajów.

Zobacz też: Marsylianka kontra „Allahu Akbar”. Francuzi mówią dość nielegalnym modlitwom na ulicach. Zamieszki w Clichy-la-Garenne [VIDEO]

Zobacz koniecznie: Dziś Święto Niepodległości. Wzruszający spot na 11 listopada [VIDEO]