Nerwy poniosły. Poseł Grupiński z PO wyrywa mikrofon reporterowi TVP. „Zadał niewygodne pytanie” [VIDEO]

Rafał Grupiński z Platformy Obywatelskiej próbował wyrwać mikrofon reporterowi programu „Minęła 20” TVP Info. Do zdarzenia doszło na sejmowych schodach.

Dziennikarz TVP Łukasz Sitek po pytaniach dotyczących bieżących prac Sejmu spytał polityka PO o film opublikowany przez serwis Niezależna.pl. Na nagraniu z lipca br. widać, jak z siedziby PO wychodzą m.in. pierwsza prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf, rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa Waldemar Żurek oraz były prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński.

Zdaniem serwisu jest to dowód na tajne spotkanie PO z sędziami w siedzibie partii.

Dziennikarz zapytał więc posła, dlaczego do spotkania z sędziami. Reakcja Grupińskiego byłą bardzo nerwowa. „Dlaczego pan pracuje w PiS-ie?” – zaczął krzyczeć i chwycił za mikrofon.

Czytaj też: Pedofil zlinczowany przez wściekłe matki. „Zakradł się do sypialni 10-letniej dziewczynki” [VIDEO]

1 KOMENTARZ

  1. Grupiński, co za bydło. Okrągłostołowy układ złodziei z PO i niezlustrowanych sędziów jak widać trzyma się dobrze.
    Najlepsze słyszałem jednak dzisiaj w radio. Otóż PO złożyła wotum nieufności wobec gabinetu B.Szydło pod pretekstem, iż… 11 listopada przez Warszawę przemaszerowało 60 tys. nazistów, czy jakoś tak:-) Po prostu szczęka opada, nie mają już czego się do rządu merytorycznie przyczepić więc kopiują brednie lansowane przez brukselską neokomunę. Potwierdza się podejrzenie, iż „totalna opozycja” nie ma żadnego programu prócz tego, by usunąć PiS od władzy, bo tego sobie życzą ich protektorzy z Brukseli i Berlina.

Comments are closed.