Marian Kowalski ze łzami w oczach na wizji! Wszystko przez dymisję Macierewicza. „Co nam pozostało?” [VIDEO]

Kowalski Macierewicz dymisja
Marian Kowalski. / fot. YouTube.

Marian Kowalski po dymisji Macierewicza omal nie popłakał się w studiu! Jak uważa byłego lidera Ruchu Narodowego oraz kandydata na urząd Prezydenta RP dymisja ministra obronny nie była przypadkowa.

Według niego Antoni Macierewicz został zdymisjonowany, bo podjął próbę rozbudowy polskiej armii. Podczas komentowania jego dymisji obecni w studiu łkali i mieli łzy w oczach.

Kowalski oraz Paweł Chojecki z telewizji internetowej Idź Pod Prąd w niezwykle emocjonalny sposób zareagowali na zdymisjonowanie Macierewicza.

Czytaj też: Niemcy chcą wysłać imigrantów do Auschwitz! Wszystko przez antysemityzm

W studiu rozmawiano i dywagowano nad rekonstrukcją rządu i prowadząca zapytała wprost:co nam z tej niepodległości pozostało?

O zdanie zapytano popularnego w internecie Mariana Kowalskiego.

„Jak Polska nie będzie miała armii, która będzie w stanie zagwarantować Polakom bezpieczeństwo, to wszelkie inne sprawy będzie można Polakom narzucić, miejmy tego świadomość” – przekonywał zrozpaczony Kowalski.

„Jeżeli będziemy musieli płacić Rosjanom więcej niż inni, to dlatego, że nie mamy armii i polityków patriotycznych, że jak będziemy harowaćza niecałe 2000 zł w hipermarketach niemieckich i francuskich, to dlatego, że nie mamy armii i polityków patriotycznych” – mówił łamiący się głosem ze łzami w oczach, bliski płaczu Marian Kowalski.

O zdanie zapytano również drugiego stałego gościa Pawła Chojeckiego.

„Co nam pozostało z niepodległości?”

„Nie ma wolnej Polski dzisiaj, jest skundlony twór, który został zaprojektowany przez Kiszczaka i Jaruzelskiego. to jest fakt, prawdę trzeba mówić codziennie polakom!”

Przeczytaj też: Lubnauer potwierdza. Poseł Nowoczesnej odchodzi z partii! Tego nazwiska się nie spodziewaliście

Źródło: Wolność24/ YouTube/ Twitter

3 KOMENTARZE

  1. „Nie ma wolnej Polski dzisiaj, jest skundlony twór, który został zaprojektowany przez Kiszczaka i Jaruzelskiego. to jest fakt, prawdę trzeba mówić codziennie polakom!”
    Kochani narodowcy tudzież konserwatyści, Polakom. Poza tym bronicie karła, Rzeczpospolitej pojałtańskiej, odartej z wielości narodów i religii. Skąd takie upodobanie do tego skundlonego tworu? Rzeczpospolita przez całą swoją tysiącletnią historię była, jak to nazywacie multikulti a wy uparliście się bronić Rzeczpospolitej w postalinowskiej formie.

  2. :będziemy harowaćza niecałe 2000 zł w hipermarketach niemieckich i
    francuskich, to dlatego, że nie mamy armii”

    Aha, taki podatek Belki jest nadal otrzymywany, a skora zdzierana nawet z biednych osob, ktore zarabiaja ponizej ustawowego minimum, za sprawa wrogich armii u naszych granic?

Comments are closed.